Recenzia Remington S 9500 Pearl

Ak chcete svojim vlasom dopriať luxusnú starostlivosť keramickej žehličky s perleťovými žehliacimi doštičkami, Remington S 9500 Pearl je pre vás tá pravá. Pozor: táto žehlička je úplne dokonalá. Na prvý pohľad vás určite zaujme jeho elegantný vzhľad. Nesmrteľná čiernobiela kombinácia so zaujímavými kvetmi v rovnakých farbách na rukoväti a lesklé doštičky pôsobí luxusným dojmom. Predovšetkým si však získa vaše srdce (alebo vlasy) vďaka mnohým užitočným funkciám. Za túto žehličku na vlasy by sa nemusela hanbiť ani väčšina kaderníkov. Napriek všetkým výhodám získate žehličku za nízku cenu. Čo viac si môžete priať? Príďte sa presvedčiť, že žehlička na vlasy Remington S 9500 Pearl je nevyhnutnou súčasťou starostlivosti o vlasy.

Parametre

Materiál žehliacich plôchkeramický
Starostlivosť o vlasykeramické ohrievacie doštičky
Automatické vypnutiepo 60 minútach
Regulácia teplotyáno
Doba nahriatia10 sekundy
Zobrazovacie zariadenieLED displej
Zámok teplotného nastaveniaáno
Otočný kabeláno
Teplotný rozsah v °C150 - 235

Úprava vlasov

Ovládanie žehličky na vlasy Remington S 9500 Pearl je rýchle a jednoduché. Preto bude vyhovovať aj úplným začiatočníkom. Dlhé a úzke žehliace dosky s dĺžkou 110 mm a šírkou len 30 mm sa ľahko ovládajú, čo uľahčuje dosiahnutie presných výsledkov.

Teplota a typ vlasov

Po zapnutí žehličky najprv pomocou tlačidiel s ikonami plus a mínus na bočnej strane žehličky zvolíte požadovanú teplotu v rozmedzí 150 až 235 °C, ktorá sa zobrazí na modro podsvietenom digitálnom LED displeji. O tom, že je žehlička horúca, vás informuje zvukový signál. Vždy si vyberte ideálnu teplotu podľa typu vlasov. Ak máte jemné alebo poškodené vlasy, použite nižšiu teplotu. Husté, zdravé a silné vlasy naopak potrebujú vyššiu teplotu. Výsledný účes bude aj lepšie držať. Ak váhate, akú teplotu nastaviť, začnite najprv s nižšou teplotou a v prípade potreby ju postupne zvyšujte. Alebo skúste zlatú strednú cestu, ktorá je medzi 170 a 190 °C. Po výbere požadovanej teploty môžete displej uzamknúť, aby ste zabránili neželaným zmenám teploty počas stylingu.

Ak sa ponáhľate a neponáhľate sa, ale napriek tomu chcete vyzerať skvele, použite funkciu Turbo Boost na automatické nastavenie najvyššej teploty. So žehličkou Remington S 9500 Pearl nebudete musieť čakať celú večnosť, kým sa nahreje, ale môžete sa hneď pustiť do práce. Keď zvolíte túto funkciu, žehlička sa nahreje za neuveriteľných 10 sekúnd! Vaše vlasy budú dokonalé už po niekoľkých minútach od zapnutia.

Pomocou žehličky na vlasy môžete vlasy žehliť do hladka alebo ich natáčať. Rozdeľte vlasy na pramene a prechádzajte žehličkou od korienkov ku končekom bez zastavenia. Povrch žehličky Remington S 9500 Pearl je až 8-krát hladší ako u bežných keramických žehličiek. Netahá vlasy, takže žehlička sa nezasekáva a vy ňou môžete prejsť po každom prameni vlasov jedným ťahom.

Pri používaní žehličky dávajte pozor, aby ste sa nedotkli horúcich dosiek. Mohli by ste sa o ne nepríjemne popáliť. Špička žehličky však zostáva stále chladná.

Pamätajte, že len zdravé vlasy môžu vyzerať krásne. Hoci je táto žehlička šetrná k vlasom, neprechádzajte ňou viac ako dvakrát. Vyhnite sa tiež príliš častému používaniu žehličky.

Vďaka týmto tipom a najmä žehličke na vlasy Remington S 9500 Pearl budú vaše vlasy žiariť ako vzácne perly. Vždy, keď ho použijete, budete mať pocit, že ste práve opustili salón.

Špeciálna funkcia žehlenia

Priznajte sa, koľkokrát ste sa pristihli pri tom, že ste po odchode z domu rozmýšľali, či ste žehličku vypli alebo nie? A koľkokrát sa vám stalo, že ste sa vrátili domov a zistili, že je aj tak vypnuté? V tomto prípade oceníte funkciu automatického vypnutia žehličky, ktorá sa aktivuje 60 minút po jej zapnutí. Remington S 9500 Pearl vám ušetrí veľa času a hlavne nervov.

Žehlička má 3 metre dlhý kábel. Pre zaujímavosť, priemerná dĺžka železných šnúr je 1,5 až 2 metre. Keďže je mimoriadne dlhý, dávajte pozor, aby ste ho pri manipulácii neprehýbali. Na druhej strane môžete žehličku zapojiť do takmer každej zásuvky v miestnosti a nebudete sa hnevať, že nedosiahne tam, kam potrebujete. Šnúra je tiež otočná, čo oceníte najmä pri kulmovaní vĺn, pretože šnúra sa nenavinie na samotnú žehličku, ale otáča sa okolo svojej osi.

Pri cestovaní určite využijete záves na rukoväti, ktorý zaistí dosky na mieste a uľahčí uloženie žehličky do luxusného ochranného puzdra, ktoré je odolné voči vysokým teplotám. Toto puzdro je súčasťou výrobku, rovnako ako žiaruvzdorná podložka, na ktorú môžete žehličku položiť, keď skončíte s úpravou vlasov. Okrem toho môžete žehličku zapojiť do akejkoľvek elektrickej zásuvky.

Čistenie a starostlivosť

Zdokonalený povrch žehliacich dosiek Ultimate údajne obsahuje 15-krát viac keramiky ako bežné keramické žehličky a je až o 85 % odolnejší voči opotrebovaniu a stylingovým prípravkom. Ťažko povedať, či je to pravda, osobne si myslím, že skôr nie. Hoci výrobca uvádza, že jej životnosť je v porovnaní s bežnými keramickými žehličkami až 5-krát dlhšia, je dôležité sa o žehličku pravidelne a vhodne starať. Najmä ak používate rôzne stylingové prípravky a vlasovú kozmetiku na ochranu pred teplom.

Po vypnutí a dostatočnom vychladnutí žehličky utrite žehliace plochy mäkkou vlhkou handričkou. Nikdy ich nedrhnite ani na ne nepoužívajte abrazívne čistiace prostriedky. Mohlo by to poškriabať ich keramický povrch a znížiť účinnosť žehličky.

Podľa používateľov môže kvetinový vzor na hornej časti žehličky časom vyblednúť. Dôvodom sú vysoké teploty.

Máte záujem o ďalšie žehličky na vlasy? Inšpirujte sa tu.

Zistiť cenu
9Expert Score
Recenzie Remington S 9500 Pearl

Značka Remington je zárukou kvality v starostlivosti o vlasy. Remington S 9500 Pearl je jednou z najlepších žehličiek na vlasy. A ak hľadáte lacnú žehličku, ale zároveň nechcete zľaviť zo svojich požiadaviek, kúpte si Remington S 9500 Pearl. Je to jednoducho perla medzi ostatnými žehličkami v podobnej cenovej kategórii.

Plusy
 • jednoduché ovládanie
 • regulácia teploty
 • nízka cena
 • funkcia rýchleho nahriatia
 • automatické vypnutie žehličky
 • lesk vlasov
 • luxusný vzhľad
 • žiaruvzdorné púzdro a podložka v balení
Mínusy
 • až príliš dlhý kábel
 • po čase bledne obrázok kvetu

Budeme radi počuť vaše myšlienky

   Dajte nám odpoveď

   Čo vybrať
   Logo